ilzepastare

“Dzīvē galvenais nav justies droši; galvenais ir izdzīvot dzīvi visā tās pilnībā.” K. Meisa

Vai Tu zini kāpēc ar dažiem cilvēkiem saproties no pusvārda, bet citus labāk redzi ejam, nevis nākam? Un kāpēc dažas idejas vai nodarbes Tev šķiet pievilcīgākas par citām? To izskaidro arhetipu – universālu uzvedības modeļu, kas mājo cilvēces kolektīvajā bezapziņā- kombinācija tevī. Būdami pieņēmumu, motīvu un rīcību pamatā, tie nosaka gandrīz ikvienu Tavu rīcību : izpaužas lēmumos, ietekmē attiecības un pat to, kur Tu ikdienā tērē naudu.

Arhetipi caurvij ikvienu mūsu dzīves jomu. Mēs esam kas daudz vairāk nekā tikai personības iezīmju, paradumu un sasniegumu kopums. Mēs esam neizmērojami sarežģītas būtnes ar saviem stāstiem, mītiem un sapņiem.

Ja Tevi aizrauj ideja par savu pārdrošāko sapņu dzīves dzīvošanu,  nevis izdzīvošanu, cīnoties ar to, mēģinot uzvarēt vai bezgalīgi pūloties atminēt “sevis sarežģīto kodu”, tad aicinu Tevi smelties enerģiju no arhetipiem!

Arhetipi ir sens jēdziens, personības tipi, kurus izprotot caur diagnostiku vari saprast savas īpašības,vērtības, jēgu, atklāt sevi.To galvenā vērtība – palīdz apzināties Tavu unikalitāti un to kā vari to nodot apkārtējā pasaulē. Arhetipi ir kā tavas iekšējās pasaules atspoguļojums, tie nav ārējs, uzspiests skats uz Tevi no malas. Arhetipu atklāšanas sesija ļauj iepazīt savas neapzinātās domas, stratēģijas un pārvērst tās apzinātās.

Arhetipu diagnostika palīdz uzzināt:

kā vari nodot savas vērtības un kāpēc Tev neizdodas sasniegt vēlamo un kā vari to mainīt

Īpaši piemērota arhetipu diagnostika ir  ja Tu veido savu brendu sociālajos tīklos. Arhetipu atklāšana palīdzēs mazināt bailes un pretestību rakstīt par sevi, rakstīt blogu, jo saprotot kas ir tas, ko vari dot cilvēkiem, apzināsies savu vērtību  un Tev būs skaidra stratēģija kā sevi pasniegt un būt autentiskam, īstam. Šobrīd nav aktuāls veiksmīgas veiksmes stāsts. Cilvēkus nevar apmānīt ar viltus brendiem. Cilvēcība, atvērtība, patiesums ir “modē” vienmēr. Tādēļ arhetipu personības diagnostika ir instruments tiem, kas vēlas saprast sevi neejot ilgtermiņa terapijā vai pie psihologa, ilgstošās meditāciju vai elpošanas nodarbībās, gaidot atklāsmi , kas Tev parādīs īsto Tevi.

Mēs izaugam tad, kad ieraugām savu unikalitāti. Meklējot sevi, skatoties uz citiem – kā dara citi, salīdzinot sevi ar citiem Tu ej konkurences ceļu, tas neiedvesmo. Konkurence , skaudība, skatiens uz citiem atņem spēku un enerģiju, bet sevis iepazīšana, iešana pa savu ceļu iedvesmo, dod spēkus. Un laiks, enerģija, uzmanība, ko velti sev, dod rezultātus. Ja esi vērsts uz ārpusi, uz citiem – neko jaunu un  radošu radīt nevari. Arī lielās kompānijās un uzņēmumos inovācijas, interesantus piedāvājumus rada, ja ir orientācija uz kompānijas iekšpusi. Cilvēki pērk no cilvēkiem, tādēļ tev ir jāsaprot kādu sevis tēlu esi gatavs nodot patiesi un bez piepūles.

Ja Tu meklē atbildes uz jautājumiem:

– kas es patiesībā esmu?

– kāds es patiesībā esmu?

– kas man patiesi interesē?

– kā saprast, ko es patiešām gribu? kas man patiesībā ir vajadzīgs?
– kā es patiesībā gribētu sevi izpaust? ko es vēlos darīt? Ko vēlos nedarīt no tā, ko daru un uz ko vēlos fokusēties?
– kā es varu palīdzēt sev atrast nodarbošanos, kas man patiktu un no sirds aizrautu?
– zinu, ka atbildes ir manī, bet kā tām sevī pietuvoties?

Arhetipu diagnostika palīdzēs Tev:

-ar lielāku pārliecību pieņemt lēmumus par karjeru, savstarpējām attiecībām vai citu jautājumu;

-palīdzēs izvairīties no kļūdām, kas raksturīgi Tavam personības tipim

– saprast un iepazīt sevi
– apzināties savas vērtības
– saprast uz ko fokusēties (kam veltīt enerģiju, kam nē)
– sadzirdēt savas vēlmes (un vai tās patiešām ir tavas īstās vēlmes)
– saprast kā vari realizēties
– uzzināt kā sevi “pasniegt” un pieteikt, ko vēstīt par sevi apkārtējiem
– kādus klientus piesaistīt
– kas tevi iztukšo un kas dod enerģiju, uzlādē
– ja esi pārmaiņu procesā un vēlies palīdzošu  instrumentu, kas Tevi atbalstītu

Kā notiek arhetipu diagnostikas konsultācija?

Tu atbildi un domā pats. Šī nav pareģošana vai zīlēšana. Uzdotie jautājumi ļauj domāt un Tu saproti to, kas līdz šim bija apslēpts tavā zemapziņā.

1. Nosūtu Tev un Tu aizpildi anketu ar jautājumiem un psiholoģiski – asociatīvajiem testiem.
2. Vienojamies par laiku online konsultācijai.
3. Online konsultācijas laikā  (60-90 min) uzdodu Tev papildus jautājumus, kas radušies analizējot anketu, pastāstu Tev par taviem vadošajiem arhetipiem (5-7) un vērtībām, kā vari tās apvienot , kādas personības puses vari stiprināt sevī un kā to izdarīt, kā arī par Taviem resursiem.
4.Pēc konsultācijas  2 nedēļu laikā nosūtu Tev  izveidotu individuālu prezentāciju ar Tavu arhetipu aprakstiem un ieteikumiem.
5. 2 nedēļas pēc konsultācijas atbildu uz jautājumiem, kas radušies( par arhetipu tēmu)

Arhetipu diagnostiku iespējams arī noformēt kā dāvanu karti!

Ja Tevi interesē, lūdzu raksti man – ilzepastare@inbox.lv
Sazināšos  1-2 dienas laikā!

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare