Mani geštaltterapijā piesaista feminie principi.
Tajos nav hierarhijas, varas vienam pār otru. Spēks nāk no iekšpuses. Divi cilvēki veido sadarbības attiecības, kopā radot. Terapeita klātbūtne rada telpu, kurā cilvēks var pietuvoties sev. Telpu, kurā Tu atkal esi pats. Tas, kas esi. Bez salīdzināšanas, bez vērtējuma, bez analīzes. Piedzīvojot sevi sajūtās, dodot sajūtām un emocijām vietu, kas tām pienākas, rodas atbildes, īstas un patiesas. 12 gadu profesionālas apmācības psiholoģijā un psihoterapijā. Diplomi, sertifikāti, profesionālās biedrības, mācības, supervīzijas. Un tad sirds izlolota privātprakse psihoterapijā. Nu jau 18 gadus. Ar sirsnību, cilvēcību, gaišumu un cilvēkmīlestību piepildīta. Kas vajadzīgs psihoterapeitam? Zināšanas un silta sirds. Tik vien. Un reizē tik daudz.

Geštaltterapija ir psihoterapijas virziens, kas izveidojies, apvienojot humānistiskās psiholoģijas, psihoanalīzes un ķermeniski orientētās psihoterapijas atziņas.

Geštaltterapija ir ilgtermiņa terapija, kas sevī ietver dažādas verbālas un arī praktiskas metodes un palīdz plašu psiholoģisku problēmu risināšanā: stress, trauksme, fobijas, posttraumatiskais stresa sindroms, depresija, ēšanas traucējumi, veģetatīvā distonija, psihosomatiskas slimības, krīzes un attiecību sarežģījumi.

Geštaltterapijā notiek darbs ar cilvēka dzīvi kopveselumā: ar sajūtām un norisēm ķermenī, emocijām, domām, attiecībām un garīgumu.

Geštaltterapiju mēdz dēvēt par „šeit un tagad terapiju”, tā uzsver šī brīža pieredzi- šeit un tagad esošā brīža apzinātību.

Geštaltterapija nenoliedz ne agrīnā bērnībā iegūto pieredzi, ne iedzimtības un vides iespaidu. Uzsvars ir uz to, lai iepazītu sevi un pieņemtu sevi tādu, kāds es esmu, nevis censtos sevi pārmainīt.

Psihoterapija, kuras viens no virzieniem ir geštaltterapija,  ir zinātniski pamatota profesionāla darbība, mācīšanās process, kura rezultātā mainās cilvēka domas, uztvere, sajūtas un uzvedība, un pateicoties tam – cilvēks spēj veselīgi tikt galā ar kādu satricinājumu, emocionālu pārdzīvojumu, sāpēm vai psiholoģisku traumu, kas mudinājusi vērsties pie psihoterapeita pēc palīdzības.

Geštaltterapija ir sarunas geštaltterapeita kabinetā, kuru rezultātā cilvēks nonāk pie iepriekš minētajām pārmaiņām. Tieši šo psihoterapeitisko sarunu ilgums, regularitāte, pamatīgums un dziļums attiecīgu izglītību un prasmes apguvuša geštaltterapeita pavadībā ir tas, kas atšķir geštaltterapiju no dažādām citām sarunām vai notikumiem, kas arī var sniegt cilvēkam kaut kādu atvieglojumu vai ieskatu pašam sevī.

Cik ilgs ir geštaltterapijas process?

Geštaltterapijas dinamika un ilgums var būt dažāds, sākot ar 10-16 sesijām, līdz vairāku gadu ilgam psihoterapijas procesam.

Sākotnēji mēs vienojamies par desmit sesijām, pēc kurām saskaņojam turpmāko psihoterapijas procesu — terapijas turpināšanai vai nobeigumam.

Tikšanās biežums

Svarīgas ir regulāras tikšanās, tas ietekmē terapijas efektu un iegūto rezultātu. Tikšanās biežums parasti ir 1 reizi nedēļā vai katru otro nedēļu, vienas sesijas ilgums – 50 minūtes.

Kādas ir atšķirības starp psiholoģisko konsultēšanu un psihoterapiju?
Terapijas laikā iespējams dziļāks apzināšanās līmenis un izmaiņas nekā konsultēšanā.
Konsultēšanā tiek risināta kāda konkrēta problēma, bet psihoterapijā – plašāks problēmu klāsts.
Terapijas laikā tiek realizēta dziļāka iedarbība uz cilvēku.
Konsultēšanas cikls ir īsāks nekā psihoterapijai atvēlētais laiks.

Sāciet ar atbildēm: vai esmu gatavs dziļākam darbam ar sevi? Vai vēlos tikai apspriest savu problēmu vai arī apzināties un strādāt ar sevi dziļāk?

 

Konfidencialitāte

Jebkura informācija, ko sniedzat tikšanās laikā, ir konfidenciāla. Speciālista attiecības ar klientu ir profesionālas attiecības, tās regulē Profesionālās Ētikas kodekss (LPB, LGTA).

Mana kvalifikācija

Sertificēta geštaltterapeite (LGTA), sertificēta psihoterapijas speciāliste  (Latvijas Psihoterapeitu biedrība), psiholoģe (Mag.Psych.)

Mana iegūtā izglītība atbilst Eiropas Psihoterapeitu asociācijas (EAP) , Eiropas Geštaltterapijas asociācijas (EAGT) un Starptautiskās Geštalta pasniedzēju organizācijas federācijas prasībām.

Kā pieteikties

Lai pieteiktos, lūdzu zvaniet vai rakstiet darba dienās (no plkst.10-18 )– mob.tel. +37126446522 

Pierakstīšu vistuvākajā pieejamā laikā

Mana psihoterapijas privātprakse atrodas Rīgā, Kuģu ielā 11 (centra rajons)

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  • Attributes
  • Custom attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare